Sultangazi ECA Kombi Servisi

Sultangazi ECA Servisi

Garantili ve garantisiz ECA kombileriniz de Sultangazi ECA Kombi Servisi, Sultançifliği, İsmetpaşa, Habibler, Yayla, Malkoçolğlu, Cebeci, 50 ci Yıl, Karayolları, Yeşilpınar, Nenehatun, Yunusemre, Alibeyköy, Küçükköy, Karadeniz, Beşyüzevler, yıldırım, Cevatpaşa, Göktürk, Gazi mahallesi de hizmet sunmaktayız. Evlerimizde yaz, kış pratik kullanımı ve işlevsel özellikleri ile ECA kombiler 7/24 beklentileri karşılar.
Bu tür cihazları kullanan herkesin titizlikle uzmanına detaylı kontrol yaptırılması önemlidir. ECA kullanım kılavuzdaki talimata uyarak, her ne kadar özenli kullanılsa da zamanla sizleri zor durumda bırakabilmekte.
Ayrıca doğalgaz kaçağı gibi kombi petek bakımları hiç yaptırılmaması ile birçok problemin de tehlike oluşmaları. Sizlerin bu gibi sorunları karşılaşmamak için Sultangazi ECA servisi yetkili kombi tamircisi ustaları ile teknik hatalarında kaliteli işçilik ve %100 garantili çözüm, “hızlı, etkin 7/24 acil servis imkânı sunulmakta.

Sultangazi ECA Kombi Bakım Ücretleri.

Özellikle bozulmaları pompa gibi elektronik parçaları performans (Değer) özellikleri yitirir. Bu durum da sizlerin Sultangazi ECA Kombi Bakım Servisinden teknik kontrol ve bakım için hizmet alabilirsiniz. ECA kombi bakım fiyatları, Ayrıca Sizlerin kombi ile ilgili öğrenmek istediklerinizi danışabilirsiniz.
Sultangazi ECA Servisi, İstanbul, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Esenler, Bağcılar, Şişli, Fatih, Bahçelievler, Eyüpsultan ilçe geneli de ECA kombi bakımı, tamiri, arıza, onarım, ayrıca makineli petek temizleme hizmeti sağlanmakta. Üstelik ECA kombi kart, kombi yedek parça değişimi mevcut olup, altı ay ile bir yıl arasında garanti uygulanır. Kombi servisi ücretleri mesafeye göre değişmektedir.

Sultangazi ECA Kombi Servis ve Arıza Onarım Hizmetleri.

ÖN panel. Açma / kapama, (R) / eco / comfort / mode konumu değiştirme (sıcak su ve kalorifer) ayrıca +, ısı ayar düğmesi bulunması. ECA servisi istemeden önce, dairede Doğalgaz ve elektrik, kontrol edin. Kombi suyu (1,5) barda olmalı, eksik ise ilave edin. Kombinin açma kapama anahtarı ya da sigortadan kalorifer petek düğmesini açarak reset işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Eğer çalışmaz ise ECA kombi arıza hata kodları ile beraber Proteus plus, Confeo, Citius yoğuşmalı modeli ise lütfen bildirin. Firmamız da ikinci el ECA klima, kombi satışı olmayıp, Firmanın İstanbul Sultangazi ECA yetkili servisi ve resmi bayii, bayisi değiliz. Bengi kombi servisi, bağımsız özel servistir. ECA kombi bakım, tamir ve arızası için en yakın Sultangazi ECA Kombi Servisi (7/24) İletişim hattı 0532 556 67 08 telefon numarası acil irtibat kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA