Sıcak Su Arızaları

Kombi Sıcak Su Arızaları

Doğalgaz, kombi yaşam alanlarında, ev hanımların olmazsa olmazdır. Hatta elektronik, beyaz eşya cihazları kadar değerli olmalarıdır.
Kombi pratik kullanımı gibi işlevsel özellikleri bakımından, her an bizlerin beklentileri karşılar.
Yazın sadece sıcak su ihtiyaclarını 7/24 karşılarken, kış mevsimin de ısınma ihtiyacını karşılamasıdır. Genellikle şofben, kombi satın, montaj sonrası unutulmasıdır. Bu tür cihazlar elektrik, su, doğalgaz üçlüsü ile sürekli temas halinde olmalarıdır.
Kombi cıhaz bakımları yapılmadığında tehlikeli olmalarıdır. Bengi Kombi, profesyonel kombi tamircisi yetkili ustalarımız hizmetinizde.

Kombi Suyu Neden Isıtmıyor.

Kombi arızaları; Radyatör peteklerinde ısınmaması, peteğin üstü sıcak, altı soğuk olması, kullanım suyunu hiç ısıtmaması, aşırı sıcak su vermesi, sesli çalışması, sıcak su birden soğuması, kombi su akıtması.
Kalorifer tesisat boru yada vanadan su sızdırması gibi kullanıcıların karşılaştığı problemlerin başında gelmesidir. Armatürden suyu açtığınızda kombi çalışıp, suyu sıcak vermiyorsa, kalorifer petekleri ısınıyorsa, bu durumda üç yol ayırıcı arızalıdır.
Yani kombinin devir daim sirkülasyon pompanın görevi. Kombi, ısınan suyu, sürekli tesisatta dolaşımı sağlar. Ayrıca şebeke suyun (debisi) akışı gibi kombi su barı (1,5) olmalı ve düşükse, kombi çalışmaz, kontrol edin.

Kombi Sıcak Suda Arıza Veriyor.

Bu gibi teknik sorunlarında yetkisiz amatör kişilerden değil, profesyonel bir firmaya oluşan arızanın tespiti gibi onarım hizmeti almanız mümkün. Garantili kombi kartı ve yedek parça değişim desteğimiz mevcut.
Kombi devir daim pompası zamanla aşınır, kireçden etkilenir ve sıkışır vede kombi performans işlevsel verimliliğini önemli ölçüde kaybeder. Bu yüzden petek temizleme yaptırılmalı. Kombi daha aktif çalışır, ısı transferi peteklere iyi sağlar.

Musluktan Suyu Açınca Petekler Isınıyor.

Neden kombi petek bakım temizlik; kombide her an oluşacak arızalarından cihazı korumak için alınan tedbirdir. Kombi bakım fiyatı uygun sunulmakta. Kombi servis ücreti mesafeye göre değişmektedir.
Kombi markaları; Airfel, Auer, Arçelik, Alarko, Ariston, Beko, Bosch, Baykan, Baymak, DemirDöküm, Buderus, Copa, Ferroli, ECA, İmmergas, Protherm, Viessmann, Termoteknik, Warmhaus, Sanica, Vaillant.

Garantili, garantisiz kombilerin her bir modeli ayrıt etmeden, kombi arıza, onarım, bakım, tamir, petek temizleme işlerinizde her daim “hızlı, etkin %100 garantili çözüm.
Bengi kombi servisi ” iletişim hattı telefon numarası; 0532 556 67 08 ” irtibat kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA