Samsun Şofben Servisi

Samsun Şofben Servisi

Samsun karadeniz bölgesinin sürekli gelişen ilidir. Her bir binada doğalgaz, şofben, kombinin olmasıdır. Samsun, Atakum, İlkadım, Canik, Tekkeköy, Şofben, kombilere Özel kombi servisi hizmeti sunmaktayız.
Şofben ve Kombilerin çalışma işlevi elektrik, su, doğalgaz üçlü ile sürekli temas halinde omaları. Şofben, kombi gibi cihazların kontrol yapılmadığında, tehlikeli olmalarıdır.
Şofben ya da Kombi kullanan herkesin güvenlikleri alakalı titizlikle periyodik bakımları yaptırılmalı. Samsun Şofben servisi uzman kombi tamircisi ekiple, (pazar açık) hizmetinizde olmaktayız.

Samsun Şofben Onarım Arıza Servisi.

Şofben kombiler de klima ürünleri gibi sessiz çalışmalarıdır. Sürekli 7/24 devrede olmalarından, zamanlada parçalar işlevselliğini yitirir. Genelllikle Elektronik kart, parçaları yıpranması ile oluşmakta.
Şofben arızasının her türlü detayı kısa sürede tespit sağlanmalıdır. Ayrıca bu cihazların periyodik bakımı ve teknik arızasında, zor durumda bırakmasıdır. Değişimi sağlanan yedek parça garantilidir.
Arçelik, Beko, Bosch, ECA, Baymak, DemirDöküm, Termodinamik, arıza hata kodu, destek ekibe lütfen iletin. Kombi tamiratı son derece uzmanlık gerektirir.
Samsun Şofben servisi profesyonel yetkili ustalarımızla arıza sorunlarına çözüm odaklı, aynı gün servis imkânı sunulmakta.

Samsun Şofben Bakım Fiyatları.

Müşterinin şikayeti, bazen de şofben çalışıyor suyu ısıtmıyor. Meskenler de önemli bir yeri olan Şöfben, kombiler, her an bizlere de musluktan sıcak suya erişme imkânı verir.
Kombileri özeliği kışında odaların da kolayca ısınmasını sağlamasıdır. Kombi bakımı ile beraber peteğin temizliği yaptırılmalı. Bakımlı kombi, her daim aktif çalışır. Şohben, kombi bakım ücreti gibi de petek temizliği fiyatı uygun olmakta.
Samsun mahalleleri; Fevzi Çakmak, Adalet, İlyasköy, Kavacık, Reşadiye, Tepecik, İncesu, Körfez, Mimarsinan, Taflan, Meskenler, Kurtuluş, Sanayi, Hasköy, Kadıköy, Cumhuriyet, Fatih, Karşıyaka, Bahçelievler, Karadeniz, Çay, Kazımkarabekir, Gaziosmanpaşa, Uludağ, Soğuksu, Salıpazarı, Çiftlik, Yavuzselim, Pazar, Kapaklı, Yeşilpınar mahallesi.
Samsun, Terme, Çarşamba, Bafra, 19 (Engiz) Mayıs, Alaçam, Yakakent, Ladik, Kavak, Havza, Vezirköprü.
Bengi kombi servisi, şofben, klima, kombi satışı, yetkili, bayisi değiliz. Samsun ‘da bağımsız özel servis olarak hizmet verilmekte.
Şofben, kombi bakım, arıza, tamir, en yakın Samsun Şofben servisi 7/24 iletişim telefon numarası 0532 556 67 08 acil irtibat kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA