Samsun Airfel Servisi

Samsun Airfel Servisi

Samsun karadeniz bölgesinin sürekli gelişen ilidir. Her bir binada doğalgaz gibi kombilerinde olmasıdır. Samsun, Atakum, İlkadım, Canik, Tekkeköy ilçe geneli Airfel kombi tamir, arıza, bakım hizmeti sunmaktayız.
Kombilerin çalışma işlevi elektrik, su doğalgaz üçlüsü ile çalışması, doğru kullanılmaları şart. Bu tür cihazların genellikle kapalı yerlere olmaları, eğer hiç kontrol yapılmadığında, tehlikeli olmalarıdır.
Kombi kullanan herkesin, güvenlikleri alakalı titizlikle her yıl periyodik kombi bakımları yaptırılmalı. Samsun Airfel Kombi servisi uzman kombi tamircisi ekibimizle her zaman hizmetinizde olmaktayız.

Samsun Airfel Kombi Arıza Servisi.

Airfel kombiler de Aırfel klima ürünleri gibi sessiz çalışmalarıdır. Sürekli 7/24 devre de olmaların dan, zamanla da performans kaybı yaşar ve çalışma işlevselliğini yitirir. Genellikle arızaları, elektronik kart, parçaları yıpranması ile oluşmakta.
Kombi arızasının her türlü detayı kısa sürede tespit sağlanmalıdır. Ayrıca bu cihazların periyodik bakımı ve teknik arızaları yapılmamasın da, her an zor durumda bırakabilmektedir. Değişenlen kombi yedek parça da bir yıl garantilidir.
Airfel (Daikin) arıza hata kodu, lütfen destek ekibimize bildirin. Bu nedenle ilgili teknik arıza hatalarını bildirmeniz de sorunun bir an önce çözümün de pazar da açık destek sağlanmakta.
Kombi tamiratı son derece uzmanlık gerektirir. Samsun Airfel kombi bakım servisi profesyonel yetkili ustalarımızla Airfel arıza sorunlarına çözüm odaklı, acil servis imkânı sunulmakta.

Samsun Airfel Kombi Bakım Fiyatları.

Müşterilerimiz kimi zaman sıcak su şikayeti, bazen de kombim çalışıyor kalorifer petekleri ısıtmıyor sorunu yaşamaları. Meskenler de önemli bir yeri olan kombiler, her an bizlere de musluktan sıcak suya erişme imkânı verir.
Kışın soğuklarında odaların da kolayca ısınmasını sağlamasıdır. Kombi bakımı ile beraber peteğin temizliği detaylı yaptırılmalı. Bakımlı kombi, her daim aktif çalışır. Airfel kombi bakım ücreti gibi de petek temizliği fiyatı uygun olmakta.
İlkadım merkezi; 19 Mayıs, Adalet, Çay, Fatih, Anadolu, Ataköy, Bahçelievler, Çiflik, Fevzi çakmak, Hürriyet, Hastane, İlyasköy, Kadıköy, Kadıfekale, Kapaklı, Karadeniz, Kazımkarabekir, Kavacık, Pazar, Reşadiye, Unkapanı, Yenidoğan, Zafer mahallesi.
Canik ilçe mahalleleri; Atatürk, Yayla, Gültepe, Soğuksu, Gaziosmanpaşa, Yavuz selim, Belediye evleri, Karşıyaka, Çağlayan, Hasköy, Uludağ, Yeşilpınar mahallesi..
Atakum mahalleleri; Atakent, İstiklal, Erikli, Cami, Cumhuriyet, Denizevleri, Türkiş, Tepecik, İncesu, Körfez, Taflan, Mimarsinan, Meskenler, Yenimahalle, Güzelyurt, Yeşilyurt.
Samsun, İlkadım, Atakum, Tekkeköy, Canik, Terme, Çarşamba, Bafra, Havza, 19 Mayıs (Engiz), Alaçam, Yakakent, Kavak, Vezirköprü
.
Airfel klima, şofben, oda termosatatı, termostatık vana, kombi, montaj, ikinci el satış hizmeti verilmemekte. Bengi kombi servisi, Samsun Airfel merkez yetkili kombi servisi, ve bayisi değiliz. Bağımsız özel kombi servis hizmeti verilmekte.
Airfel kombi bakım, arıza, tamir, petek temizleme en yakın Samsun Airfel kombi servisi 7/24″ iletişim hattı telefon numarası; 0532 556 67 08 “Acil “irtibat kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA