Atron Arıza Kodları

DemirDöküm Atron Arıza Kodları

DemirDöküm Atron kombi arızaları nasıl anlaşılır. DemirDöküm Atron kombi ekran lambası ya da led ışığı yanıp sönerek uyarır, çözüm açıklamaları.

DemirDöküm Atron F1 Arıza Kodu; Kombi de F 1 arıza işareti anlamı. Kombide aşırı ısınma, limit cihazı kapatarak emniyete alır. Su barını 1,5 de olduğundan emin olun. Reset yapın, sorun devam ederse arızaları sirkülasyon pompası, kartı ve pislik tutucu filtresi tıkalı olabilir.

DemirDöküm Atron F2 Arıza Kodu; F 2 sıcak su ntc arızası. Sıcak su sensör hata yapmışsa, kombi soğuk suyu ısıtmaz ve sıcak olarak vermez.

DemirDöküm Atron F3 Arıza Kodu; F 3 arıza hatasında, kalorifer devresi ntc parçası arızalı. Bu durumda petekleri ısıtmaz.

DemirDöküm Atron F4 Arıza Kodu; F 4, DemirDöküm kombi de F4 ateşleme sorunu. Kombiye gaz girişi yetersiz (Brülör) alev oluşmaz. Doğalgaz varsa resetleyin. Düzelmezse gaz armatürü (valfi), ateşleme trafosu, prosestat, kombi kart hatası, kombi servisi çağırın.

DemirDöküm Atron F5 Arıza Kodu; F5 hatasında DemirDöküm kombi de atık gaz akışı ilgili baca da hava tahliye sorunu ve kombi çalışmaz. Kombi kartı, prosestat, fan arızası.

DemirDöküm Atron Kombi Arıza Çözümleri.

DemirDöküm Atron F6 Arıza Hata Kodu; F 6 arıza, Sıcak su ntc parça arızası, destek almalısınız.

DemirDöküm Atron F7 / F13/ Arıza Kodu; F 7 sorunu, Kombi kartı, prosestat, gaz armatürü (valfi) kontrol edilmeli.

DemirDöküm Atron F8 Arıza Kodu; F 8 hatası, Kalorifer Ntc parçası arızalı. Kalorifer patekleri ısıtmaz ya da tesisat suyu değerinden fazla (sıcak) ısınmış olabilmekte.

DemirDöküm Atron F9 Arıza Kodu; Binanız yüksek katlı ise kombi fanı aşırı rüzgarlı (lodoslu) havalarda etkilenir ve hız kaybeder, F 9 arıza hatası verir. Kombi fanı hız (devir) değeri, prosestat kontrol edilmeli.

DemirDöküm Atron F10 Arıza Kodu; Kombi de F 10 arıza, düşük su basıncı. Kombi suyu 1,5 bar seviyesine getirin. Çalışmazsa basınç sonda parça ile ilgili problem olduğunu gösterir.

DemirDöküm Atron F11 Arıza Kodu; F 11 arızası, kombi de devir daim (pompa) sirkülasyon sorunu. Demirdöküm yetkili yada özel kombi servis den acil destek alın.

DemirDöküm Atron F12 Arıza Kodu Açıklaması; F 12 hatası, Elektrik şebekede düşük voltaj. Bu sorunu sürekli yaşıyorsanız çözüm için kombi regülatör taktırın. Değerli misafirimiz, DemirDöküm kombi onarım işlemlerinizde, destek alın.

Call Now ButtonHEMEN ARA