ECA Kombi Suyu Isıtmıyor

ECA Sıcak Su Arızası

Doğalgaz, kombi yaşam alanlarında, ev hanımların olmazsa olmazdır. Hatta elektronik, beyaz eşya cihazları kadar değerli olmalarıdır.
ECA Kombiler pratik kullanımı, işlevsel özellikleri bakımından, her an bizlerin beklentileri karşılar.
Yazın sadece sıcak su ihtiyacını 7/24 karşılarken, kış mevsiminde ısınma ihtiyacını karşılamasıdır. Genellikle şofben, kombi satın, montaj sonrası unutulmasıdır. Bu tür cihazlar elektrik, su, doğalgaz üçlüsü ile sürekli temas halinde olmalarıdır.
Bu cihazların düzenli kontrol, kombi bakımları yaptırılmamasında tehlikeli olmalarıdır. ECA Kombi Servisi, profesyonel yetkili kombi tamircisi uzman ustalarımız, her zaman hizmetinizde.

ECA Kombi Suyu Neden Isıtmıyor.

ECA kombi teknik arızaları; Genelikle kullanım suyu hiç ısıtmaması, ya da aşırı sıcak vermesi, radyatör petekleri ısınmaması, peteğin üstü sıcak, altı soğuk olması, sesli çalışması, sıcak su birden soğuyor, su akıtması.
Kalorifer tesisat boru yada vanadan su sızdırması gibi kullanıcıların karşılaştığı problemlerin başında gelmesidir. Armatürden suyu açtığınızda kombi çalışıp, suyu sıcak vermiyorsa, kalorifer petekleri ısınıyorsa, üç yol ayırıcı arızalıdır.
Yani kombinin devir daim sirkülasyon pompanın görevi. Kombi, ısınan suyu, sürekli tesisatta dolaşımı sağlar. Ayrıca şebeke suyun (debisi) akışı gibi kombi su barı (1,5) olmalı ve düşükse, kombi çalışmaz, kontrol edin.

ECA Kombi Sıcak Suda Arıza Veriyor.

Bu gibi teknik sorunlarında yetkisiz amatör kişilerden değil, profesyonel bir firmaya oluşan arızanın tespiti gibi garantili hizmet almanız mümkün. Garantili kombi kartı ve yedek parça değişim desteğimiz mevcut.
Kombi devir daim pompası zamanla aşınır, kireçden etkilenir ve sıkışır vede kombi performans işlevsel verimliliğini önemli ölçüde kaybeder. Bu yüzden petek temizleme yaptırılmalı. Kombi daha aktif çalışır, ısı transferi peteklere iyi sağlar.

Musluktan Suyu Açınca Petekler Isınıyor.

Neden kombi petek bakım temizlik; kombide her an oluşacak arızalarından cihazı korumak için alınan tedbir. ECA kombi bakım fiyatı uygun sunulmakta. Kombi servis ücreti mesafeye göre değişmektedir.
Proteus plus, Calora, Citius, Confeo premix, Garantili, garantisiz, kombi arıza, onarım, bakım, tamir işlerinizde her daim “hızlı, etkin %100 garantili çözüm.
Bengi kombi servisi, Bağımsız ve özel servis. ECA firmanın yetkili temsilcisi, bayisi değiliz. Eca Servisi ” iletişim hattı telefon numarası; 0532 556 67 08 ” irtibat kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA