D,Döküm Suyu Isıtmıyor

D,Döküm Sıcak Su Arızası

Doğalgaz, kombi yaşam alanlarında, ev hanımların olmazsa olmazdır. Hatta elektronik, beyaz eşya cihazları kadar değerli olmalarıdır.
D,Döküm Kombi pratik kullanımı gibi işlevsel özellikleri bakımından, her an bizlerin beklentileri karşılar.
Yazın sadece sıcak su ihtiyacını 7/24 karşılarken, kış mevsiminde ısınma ihtiyacını karşılamasıdır. Genellikle şofben, kombi satın, montaj sonrası unutulmasıdır. Bu tür cihazlar elektrik, su, doğalgaz üçlüsü ile sürekli temas halinde olmalarıdır.
Bu cihazların düzenli kontrol, kombi bakımları yaptırılmamasında tehlikeli olmalarıdır. DemirDöküm Kombi Servisi, profesyonel yetkili kombi tamircisi uzman ustalarımız, her daim hizmetinizde.

D,Döküm Kombi Suyu Neden Isıtmıyor.

D,Döküm kombi arızaları; Radyatör peteklerinde ısınmaması, peteğin üstü sıcak, altı soğuk olması, kullanım suyu hiç ısıtmaması, aşırı sıcak su vermesi, sesli çalışması gibi sıcak su bir den soğuyor, su akıtması.
Kalorifer tesisat boru yada vanadan su sızdırması gibi kullanıcıların karşılaştığı problemlerin başında gelmesidir. Armatürden suyu açtığınızda kombi çalışıp, suyu sıcak vermiyorsa, kalorifer petekleri ısınıyorsa, bu durumda üç yol ayırıcı arızalıdır.

D,Döküm Kombi Sıcak Suda Arıza Veriyor.

Yani kombinin devir daim sirkülasyon pompanın görevi. Kombi, ısınan suyu, sürekli tesisatta dolaşımı sağlar. Ayrıca şebeke suyun (debisi) akışı gibi kombi su barı (1,5) olmalı ve düşükse, kombi çalışmaz, kontrol edin.
Bu gibi teknik sorunlarında yetkisiz amatör kişilerden değil, profesyonel bir firmaya oluşan arızanın tespiti gibi garantili hizmet almanız mümkün. Garantili kombi kartı ve yedek parça değişim desteğimiz mevcut.

D,Döküm Kombi Petekleri Isıtıyor, Neden Suyu Isıtmıyor.

Kombi devir daim pompası zamanla aşınır, kireçden etkilenir ve sıkışır vede kombi performans işlevsel verimliliğini önemli ölçüde kaybeder. Bu yüzden petek temizleme yaptırılmalı. Kombi daha aktif çalışır, ısı transferi peteklere iyi sağlar.
Neden kombi petek bakım temizlik; kombide her an oluşacak arızalarından cihazı korumak için alınan tedbirdir. D,Döküm kombi bakım fiyatı uygun sunulmakta. Kombi servis ücreti ilçeye göre değişmektedir.

D,Döküm Kombi Suyu Açınca Sıcak Vermiyor, Petekler Isınıyor.

Garantili veya garantisiz DemirDöküm Atron, Neva, Nitron yoğuşmalı kombi, şofben, her bir modeli ayrıt etmeden, kombi arıza, onarım, bakım, tamir işlerinizde her daim “hızlı, etkin %100 garantili çözüm.
Bengi kombi servisi, Bağımsız ve özel servis. DemirDöküm firmanın yetkili temsilcisi, bayisi değiliz. DemirDöküm Servisi ” iletişim hattı telefon numarası; 0532 556 67 08 ” irtibat kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA