Alaçam Kombi Servisi

Alaçam Kombi Servisi
Alaçam Kombi servisi, profesyonel yetkili ekibimiz ile marka model ayrıt etmeden hizmet verilmekte. Kombilerin genellikle bozulma sebebi bakım ya da arıza kaynaklı. Nedeni, elektronik parçaları performans işlevselliğini yitirir ve çalışmaz. Her alanda kullanılan kombi gibi Doğalgaz sobası, bakımı gibi arızaları da yaptırılmadığında tehlikeli olmalarıdır.
Bu tür sorunları ile karşılaşmamak adına bakım yaptırarak engellemiş olursunuz. Ayrıca garantisiz ürünlerinizde işinde ehli ve deneyimli kombi tamircisi tecrübeli ustalarımız la hizmet verilmekte. Kombi yedek parça ve kombi kart değişimlerin de garanti sunulmakta. Kaliteli ve güvenli servis imkânı sunan Alaçam kombi servisi merkezimizle irtibat kurarak hizmet alabilirsiniz.

Alaçam Kombi servis ve Bakım Hizmetleri.
Neden kombi bakımı, her an oluşacak can sıkıcı arızalardan kombi cihazları korumak için alınan tedbir. Bakımlı olan kombiler her daim soğuk suyu ısıtarak her an sıcak suya erişim sağlar. Ayrıca kış soğuklarında ev gibi kapalı iş alanların ısıtılmasında 7/24 kullanılmasıdır.
Periyodik kombi bakımları ile beraber kalorifer peteğin temizliği önemlidir. Bakımlı kombi daha aktif çalışır, peteklere daha iyi ısı verir. Yoğuşmalı kombileri her yıl teknik destek alarak kontrolden geçmeli. Alaçam kombi bakım servisinde, kombi bakımı ücretleri makul olup, kombinin durumuna göre değişmekte.
Kombi markaları; Arçelik, Airfel, Alarko, Auer, Beko, Bosch, Baymak, Baykan, Buderus, DemirDöküm, ECA, Ferroli, İmmergas, Protherm, Viessmann, Vaillant. Belirtilen markalerın yeni, iki el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır, bulaşık makine klima, kombi satışı olmayıp, resmi yetkili servisi ve bayii, bayisi değiliz. Alaçam Doğalgaz iç tesisatı ve gaz kaçağı hizmeti verilmemekte. Bağımsız özel servis.

Alaçam Kombi Serisi ve Arıza Hizmeti.
Firmamız piyasada her hangi katma değer katkısı bulunmayan kişiler gibi kombi tamiri fiyatı vermemiz mümkün değil. İşletme yetkilileri hasarlı paçanın kaynağı tespiti ile bilgi verilmekte. Kombi tamiratı ile ilgili tüm potansiyel teknik hatalarında da, destek alınacak işyerinin açık adresi ve kurumsal kayıtlı servislerden almanızı önermekteyiz.
Alaçam Kombi tamiri servisimizle hiç çalışmayan kombi arızalarını en yakın kısa sürede çözmüş olursunuz. Samsun Alaçam kombi servisi, kombi bakım, arıza, tamir işleriniz de 7/24 telefon numarası 0536 434 12 55 ile acil iletişim kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA