Tekkeköy ECA Servisi

Tekkeköy ECA Servisi

Tekkeköy, Samsun ilinin sanayisi ile sürekli gelişen ilçesidir. Tekkeköy Eca kombi servisi, profesyonel ustalarımız ile garantili, garantisiz kombi markası model ayrıt edilmeden Tekkeköy ilçe genelinde hizmet verilmekte.
Evlerimiz de yaz gibi kış pratik işlevsel özellikleri ile ECA kombiler beklentileri 7/24 karşılar. Bu tür kombi cihazları kullananların titizlikle uzman kombici ustalarına detaylı kontrol yaptırılması önemlidir.
ECA kullanım kılavuzdaki talimatlara uyarak, her ne kadar özenli kullanılsa da zamanla zor durumda bırakmakta. Ayrıca ECA kombi petek bakımları hiç yaptırılmamasında birçok problemin de tehlike oluşturmalarıdır.
Sizlerin bu gibi sorunları yaşmamak için Tekkeköy özel ECA teknik servisi yetkili kombi tamircisi ustalarımızla kaliteli işçilik %100 garantili çözüm, “hızlı, etkin 7/24 acil servis imkânı sunulmakta.

Tekkeköy ECA Kombi Bakım Ücretleri.

Tekkeköy ECA Kombi Servisi ECA kombi arıza tamiri, kombi bakımı gibi deneyimli personelimizle makineli kalorifer petek temizleme hizmeti sağlanmakta.
Kombi arızası neden olur. Genellikle kombinin parçaları kireç mağruz kalır ve performans (Değer) özellikleri yitir. Kombi kartı, yedek parça desteğimiz mevcut.
ECA kombiye doğalgaz gelmediğinde çalışırmı. Brülöre gaz gelmezse (Alev) oluşmadığı için kombi çalışmaz. Üstelik ECA kombi kart, yedek parça değişim garantili.
Tekkeköy ECA Doğalgaz servisi den kombinin arıza tespiti içinde hizmet alabilirsiniz. ECA kombi bakım fiyatları, kombi servisi ücretleri mesafeye göre değişmektedir.

Tekkeköy ECA Arıza Onarım Hizmetleri.

ÖN panel. Açma / kapama, (R) / eco / comfort / mode konumu değiştirme (sıcak su ve kalorifer) ayrıca +,- ısı ayar düğmesi bulunmakta. Destek almadan önce, dairede Doğalgaz ve elektrik, kontrol edin.
Kombi suyu (1,5) bar, eksik ise ilave edin. Kombi açma kapama anahtarı gibi kalorifer petek düğmesini açarak resetleyin. Çalışmazsa, kombi arıza kodu, Proteus plus, Confeo, Kronos, Calora, Citius premix modeli ise lütfen bildirin.
Bengi kombi servisi, ECA şofben, klima, oda termostatı, termostatık vana, Eca kombi, termosifon, montaj, iki el satış hizmeti verilmemekte. Tekkeköy ECA yetkili servisi, bayisi değil. Bağımsız hizmet verilmekte.
ECA kombi bakım, arıza, tamir, petek temizleme, en yakın Tekkeköy ECA Kombi Servisi 7/24″ iletişim hattı telefon numarası; 0532 556 67 08 Acil” irtibat kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA