BAYMAK KOMBİ ARIZA KODLARI E01, E03, ÇÖZÜMLERİ

Baymak Arıza Kodları

Baymak Falke, Baki, Luna, Lambert Kombi ekranında ( E01 ) arıza ikazı işaretleri sürekli neden verir. Baymak kombide sıklıkla karşılaşılan, bir çok farklı arızaları anlamı ve açıklamaları. Pratik detaylı arızalı parça tespiti bilgileri ve kombi tamiri çözümleri.
Baymak E01 Arıza Hata Kodu; Kombi ateşleme sorunu. Kombiye gaz girişi yetersiz, bu arıza durumunda dairenizde gaz olduğundan emin olmalısınız. kombi gaz valfi armatörü, kombi ana kart, iyon, ateşleme elektrot sorunu.

Baymak E02 Arıza Kodu; Kombi suyu aşırı ısınma hata problemi. Baymak kombi (E02) arıza kodu neden sürekli ikaz işareti veriyor. Kombide petek konumu açık ise vanaları kontrol ediniz. kombi kart, eşenjör, sirkülasyon pompası, üç yollu, filtre tıkalı olduğu durumun da bu sorunda yaşanır.
Baymak E03 Arıza Hata Kodu; Hava akış tahliye sorunları. Baymak kombi hava akış baca problemi. Hava akış ilgili kombi ana kartta, fanı proses tat  olabilmekte. Sorunun çözülmesi için servisi aramalısınız.
Baymak E04 Arıza Hata Kodu; Kombi alev kaybı. Kombi ateşleme yapmıyor ise, gaz girişi yetersiz. kombi gaz valfi, kombi ana kart, proses tat, iyon, ateşleme sorunu. Teknik serviden destek almalısınız.

Baymak E05 Arıza Hata Kodu Çözümü; Kalorifer ntc arızası. Baymak kombi kalorifer sıcak su sen sör hatası göstermektedir. Kablolar da kısa devre gibi kombi kartı yine aynı sorun yaşanabilmekte.

Baymak Kombi Arıza İşareti, Tespit Tamir Çözümleri.

Baymak E06 Arıza Hata Kodu Anlamı; Kombi ntc arıza hatası. Baymak kombi kullanım sıcak su sen sörü arızalı olduğunu belirtir. Sorun sen sörde kısa devre yok ise bu sorun kombi karta olabilmektedir.
Baymak E10 Arıza Hat Kodu Neden Verir; Su basınç hatası. Baymak kombi kalorifer tesisat su basınç değerinin 0,3 bar civarında düşük olduğunu belirtir. Basınç su değeri 1,5 bar olmalı. Reset işlemini en fazla 3 kez yapın. Sorun düzelmez ise mutlaka servis yardımı alın. Sizlere reset hakkında yardımcı olacak bilgi (Kombi Resetle İlgili Detayları) sayfayı inceleyin.
Baymak E25 Arıza Hata Kodu İşareti; Kombi aşırı ısıma bloke olmuş. Baymak kombi aşırı ısınma sorununda kombi kendini emniyete alır ve çalışmaz. Bu sorunda kullanıcının cihazın suyuna bakmalı, su basınç düşük ise su verin. Bu sorunda arızaları; kombi kart, pompa, üç yol, filtre, limit sorunu olarak görülür.
Baymak E35 Arıza Hata Kodu; Ateşleme sorun da cihaz çalışmaz. Baymak kombi alev yokluğu olarak bilinen in yon arıza sorunu. Bu sorunda cihaza gaz gelmediğinde kombi çalışmaz. Bu nedenle kombi kartı brülör de yanan alevi iyon algılamıyor ise (F35) arıza hata kodu işareti sorunu görülür. Net arızanın tespiti ve çözüm adına servis yardımı almanız gerekmektedir. Samsun BAYMAK kombi servisi merkezimizle haftanın yedi günü BAYMAK kombi arıza, bakım, tamir işlerinde destek olunmakta.

Call Now ButtonHemen Ara.