Samsun Maktek Servisi

Samsun Maktek Servisi

Doğalgaz, kombi, günümüzde modern yaşamın vazgeçilemez bir parçasıdır. Ülkemizde, kombi firmaları, tüketiciye bir çok farklı tasarım, modelleri ile seçenek sunmalarıdır. Samsun, Canik, Atakum, İlkadım, Tekkeköy genelinde Maktek kombilere Özel kombi servisi hizmeti sunmaktayız.
Kombilerin çalışma işlevi elektrik, su doğalgaz üçlü bulunması. Genellikle kapalı yerlere kurulmaları ile tehlikeli olmaları. Kombi ve doğalgaz kullanan herkesin, titizlikle kombi markası gibi modeli ayrıt etmeden, her yıl periyodik bakımları yaptırılmalı.
Samsun Maktek Özel Kombi servisi uzman yetkili ekibimizle Maktek kombi arıza, onarım, bakım işlerinizde her zaman yetkililerden acil destek alarak çözüm bulabilirsiniz.

Samsun Maktek Kombi Bakımı Fiyatları.

Maktek kombilerin 7/24 sorunsuz ve sessiz çalışmalarıdır. Bakımı olmayan kombi performans kaybı yaşar, zamanla da çalışma işlevselliğini yitirir. Genellikle elektronik kombi kartı gibi parçaları yıpranmasıdır.
Kombinin her türlü arızasının en kısa süre içinde detaylı tespiti olmalı. Eğer bu tür cihazlara müdahale edilmezse, kombiniz sizleri her an zor durumda bırakabilmekte.
Tecrübeli kombi tamircisi ustalarımız teknik özelliklerini bilmekte, en doğru hizmeti vermekteyiz. Kombide değişen kombi kart gibi yedek parçası, bir yıl garantilidir.
Samsun Maktek kombi servisimiz ile bulunduğunuz adreste her daim servis imkânı sunmaktayız. Maktek kombi bakım, petek temziliği ücretleri uygun sunulmakta. Ayrıca belirlenen güne randevu (pazar) oluşturabilirsiniz.

Samsun Maktek Kombi Arıza Onarım Servisi.

Müşterilerimiz kimi zaman da sıcak su, bazen de kombim çalışıyor, petekleri ısıtmıyor şikayetinde bulunmalarıdır. Meskenler için önemli bir yeri olan kombiler günün her saattin de bizlere musluklardan her an sıcak suya erişme imkânı verir.
Kışın soğuklarında evlerimizi kolayca ısınmasını sağlamasıdır. Bakımları olan kombi, her daim petekleri daha iyi ısı verir, kombi tamiratı sorunu yaşatmaz daha aktif çalışır.
İlkadım merkezi; 19 Mayıs, Adalet, Çay, Fatih, Anadolu, Ataköy, Bahçelievler, Çiflik, Fevzi çakmak, Hürriyet, Hastane, İlyasköy, Kadıköy, Kadıfekale, Kapaklı, Karadeniz, Kazımkarabekir, Kavacık, Pazar, Reşadiye, Unkapanı, Yenidoğan, Zafer mahallesi.
Canik ilçe mahalleleri; Atatürk, Yayla, Gültepe, Soğuksu, Gaziosmanpaşa, Yavuz selim, Belediye evleri, Karşıyaka, Çağlayan, Hasköy, Uludağ, Yeşilpınar mahallesi..
Atakum mahalleleri; Atakent, İstiklal, Erikli, Cami, Cumhuriyet, Denizevleri, Türkiş, Tepecik, İncesu, Körfez, Taflan, Mimarsinan, Meskenler, Yenimahalle, Güzelyurt, Yeşilyurt.
Samsun, İlkadım, Atakum, Tekkeköy, Canik, Terme, Çarşamba, Bafra, Havza, 19 Mayıs (Engiz), Alaçam, Yakakent, Kavak, Vezirköprü.
Bengi kombi servisi, Maktek klima, Maktek kombi satışı, firmanın Samsun Maktek merkez yetkili servisi ve bayisi değiliz. Bağımsız servis olarak hizmet verilmekte.
Maktek kombi bakım, arıza, tamir ve petek temizleme, en yakın Samsun Maktek kombi servisi 7/24″ iletişim hattı telefon numarası; 0532 556 67 08 Acil” irtibat kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA