Samsun Fondital Servisi

Samsun Fondital Servisi

Doğalgaz, kombi, günümüzde modern yaşamın vazgeçilemez bir parçasıdır. Ülkemizde, kombi firmaları, tüketiciye bir çok farklı tasarım ve modelleri ile seçenek sunmalarıdır. Samsun, Canik, Atakum, İlkadım, Tekkeköy genelinde Fondital kombilere Özel kombi servisi hizmeti sunmaktayız.
Kombilerin çalışma işlevi elektrik, su doğalgaz üçlü bulunması. Genellikle kapalı yerlere kurulmaları ile tehlikeli olmaları. Kombi ve doğalgaz kullanan herkesin, titizlikle kombi markası gibi modeli ayrıt etmeden, her yıl periyodik bakımları yaptırılmalı.
Samsun Fondital Kombi servisi uzman yetkili ekibimizle Fondital kombi arıza, onarım, bakım işlerinizde her zaman yetkililerden acil destek alarak çözüm bulabilirsiniz.

Samsun Fondital Kombi Bakımı Fiyatları.

Fondital kombilerin 7/24 sorunsuz sessiz çalışmalarıdır. Bakımı olmayan kombi performans kaybı yaşar, zamanla da çalışma işlevselliğini yitirir. Genellikle elektronik kombi kartı parçalarında oluşmakta.
Kombinin her türlü arızasının en kısa süre içinde detaylı tespiti olmalı. Eğer bu tür cihazlara müdahale edilmezse, kombiniz sizleri her an zor durumda bırakabilmekte.
Tecrübeli kombi tamircisi ustalarımız teknik özelliklerini bilmekte, en doğru hizmeti vermekteyiz. Kombide değişen kombi kart gibi yedek parçası, bir yıl garantilidir.
Samsun Fondital kombi servisi bulunduğunuz adreste her daim servis imkânı sunmaktayız. Fondital kombi bakım, petek temziliği ücretleri uygun sunulmakta. Ayrıca belirlediğiniz güne randevu (pazar) oluşturabilirsiniz.

Samsun Fondital Kombi Onarım Servisi.

Müşterilerimiz kimi zaman da sıcak su, bazen de kombim çalışıyor, petekleri ısıtmıyor şikayetinde bulunmalarıdır. Meskenler de önemli bir yeri olan kombiler günün her saattin de bizlere musluklardan sıcak suya erişme imkânı verir.
Kışın soğuklarında evlerimizi kolayca ısınmasını sağlamasıdır. Bakımları olan kombi, her daim petekleri daha iyi ısı verir, kombi tamiratı sorunu yaşatmaz daha aktif çalışır.
İlkadım merkezi; 19 Mayıs, Adalet, Çay, Fatih, Anadolu, Ataköy, Bahçelievler, Çiflik, Fevzi çakmak, Hürriyet, Hastane, İlyasköy, Kadıköy, Kadıfekale, Kapaklı, Karadeniz, Kazımkarabekir, Kavacık, Pazar, Reşadiye, Unkapanı, Yenidoğan, Zafer mahallesi.
Canik ilçe mahalleleri; Atatürk, Yayla, Gültepe, Soğuksu, Gaziosmanpaşa, Yavuz selim, Belediye evleri, Karşıyaka, Çağlayan, Hasköy, Uludağ, Yeşilpınar mahallesi..
Atakum mahalleleri; Atakent, İstiklal, Erikli, Cami, Cumhuriyet, Denizevleri, Türkiş, Tepecik, İncesu, Körfez, Taflan, Mimarsinan, Meskenler, Yenimahalle, Güzelyurt, Yeşilyurt.
Samsun, İlkadım, Atakum, Tekkeköy, Canik, Terme, Çarşamba, Bafra, Havza, 19 Mayıs (Engiz), Alaçam, Yakakent, Kavak, Vezirköprü.
Bengi kombi servisi, Fondital klima, Fondital kombi satışı, firmanın Samsun Fondital merkez yetkili servisi ve bayisi değiliz. Bağımsız servis olarak hizmet verilmekte.
Fondital kombi bakım, arıza, tamir, petek temizleme, en yakın Samsun Fondital kombi servisi 7/24″ iletişim hattı telefon numarası; 0532 556 67 08 Acil” irtibat kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA