Alaçam ECA Servisi

Alaçam ECA Kombi Servisi

Alaçam ECA servisi, Alaçam ‘da profesyonel yetkili ekibimiz ile ECA markasında her bir modelini ayrıt etmeden Yakakent (Gümez) de hizmet verilmekte. Kombilerin genellikle çalışmama sebebi nedeni, elektronik parçaları performans işlevselliğini yitirir ve çalışmaz. Her alan da kullanılan kombi ve Doğalgaz sobası arızaları gibi bakımları da yaptırılmadığın da tehlikeli olmaları.
Bu tür sorunları ile karşılaşmamak adına ECA kombinin bakımını yaptırarak engellemiş olursunuz. Ayrıca garantisiz ECA ürünlerinizde işinde ehli ve deneyimli kombi tamircisi tecrübeli ustalarımız la hizmet verilmekte. ECA kombi yedek parça ve kombi kart değişimlerin de altı ay ile bir sene arasında garanti sunulmakta. Kaliteli ve güvenli servis imkânı sunan Samsun Alaçam ECA kombi servisi merkezimizle irtibat kurarak hizmet alabilirsiniz.

Alaçam ECA Kombi Servis ve Bakım Hizmetleri.

Neden kombi bakımı, her an oluşacak can sıkıcı arızalardan kombi cihazları korumak için alınan tedbir. Bakımlı olan kombiler her daim soğuk suyu ısıtarak her an sıcak suya erişim sağlar. Ayrıca kış soğuklarında ev gibi kapalı iş alanların ısıtılmasında 7/24 kullanılmasıdır.
Periyodik kombi bakımları ile beraber kalorifer peteğin temizliği önemlidir. Bakımlı kombi daha aktif çalışır, peteklere daha iyi ısı verir. ECA Yoğuşmalı kombileri her yıl teknik destek alarak kontrolden geçmeli. Alaçam ECA kombi bakım servisinde, kombi bakımı ücretleri makul olup, kombinin durumuna göre değişmekte.
ECA iki el klima, kombi satışı olmayıp, resmi Alaçam ECA yetkili servisi ve bayii, bayisi değiliz. Alaçam’ da Doğalgaz iç tesisatı ve gaz kaçağı hizmeti verilmemekte. Bengi kombi servisi, Bağımsız özel servis.

Alaçam Özel ECA Kombi Serisi ve Arıza Onarım Hizmeti.

Firmamız piyasada her hangi katma değer katkısı bulunmayan kişiler gibi ECA kombi tamiri fiyatı vermemiz mümkün değil. İşletme yetkilileri arızalı paçan kaynağı tespiti ile bilgi verilmekte. Kombi tamiratı ile ilgili tüm potansiyel teknik hatalarında da, destek alınacak işyerinin açık adresi ve kurumsal kayıtlı servislerden almanızı önermekteyiz. Alaçam ECA Kombi tamiri servisimizle hiç çalışmayan kombi arızalarını en yakın kısa sürede sorunlarınızı çözmüş olursunuz.
ECA Proteus plus, blue, Confeo, Citius kombilerde sıklıkla görülen, ECA kombi arıza hata kodları.
ECA F1 ; Kombide aşırı ısınma arızası.
ECA F2 ; Sıcak su ntc sensörü, kombiden sıcak suyu alamazsınız.
ECA F3 ; Ntc arızalı, kombi kalorifer petekleri ısıtmaz.
ECA F4 ; Alev yok hatası kombiye (Doğalgaz) gelmiyor.
ECA F5 ; Kombi hava akışı ile ilgili sorunu.
Alaçam ECA kombi servisi, kombi bakım, arıza, tamir işleriniz de 7/24 telefon numarası 0532 556 67 08 ile acil (Pazar açık) iletişim kurabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA